Lucyna Szpakowska - bioenergoterapeutka

Lucyna Szpakowska, zdjęciePomoc niesiona przez panią Lucynę Szpakowską obejmuje szeroki zakres działań bioenergoterapii i dotyczy wszystkich grup wiekowych. Zarówno dzieci, osoby młode, jak i starsze doświadczają poprawy samopoczucia, bardzo często do całkowitego wyeliminowania schorzenia lub bólu, niezależnie od tego, jak były długotrwałe lub jak bardzo nasilały się.

UWAGA !
Pani Lucyna Szpakowska wznowiła swoją działalność - przyjmuje pacjentów w ostatni wtorek miesiąca
w godz. 9:00 - 14:00

- zapisy w sekretariacie.

Wielu pacjentów określa panią Lucynę, jako „zbawienny środek na wszelkie dolegliwości”. Liczne opinie wyleczonych potwierdzają, że pani Lucyna posiada wyjątkową umiejętność wspomagania leczenia chorób układu sercowo-naczyniowego, poprzez regulację ciśnienia przy nadciśnieniu tętniczym.  Jej oddziaływanie pomaga obniżyć poziom cholesterolu u pacjenta dla przywrócenia drożności naczyń wieńcowych.

Często trafiają do niej chorzy na astmę, którzy już po kilku wizytach doznają cudownej ulgi, ataki duszności męczą coraz rzadziej i stają się słabsze, a nierzadko zanikają całkowicie.

Ogromne zdziwienie i radość są reakcją wielu osób, którym dokuczały schorzenia tarczycy (nadczynność, niedoczynność) - po wizytach u tej bioenergoterapeutki przywrócone zostaje prawidłowe stężenie hormonów tarczycy. Równocześnie znikają guzki tarczycy... oraz problem ich operacyjnego usunięcia.

Pani Lucyna Szpakowska uśmierza i likwiduje uporczywe bóle głowy różnego pochodzenia: migreny zimne i gorące, bóle spowodowane nadciśnieniem i niedociśnieniem ortostatycznym, nerwicami, jaskrą, zniekształceniem kręgosłupa szyjnego. Często już po pierwszej wizycie pacjenci doznają znacznej ulgi, przestają sięgać po środki przeciwbólowe. Lecząc koszmarne migreny przywraca radość życia.

Łagodzi i eliminuje uporczywe bóle spowodowane przewlekłym zapaleniem zatok.

Wizyty u pani Lucyny sprawiają, że cierpiący na bóle kręgosłupa, pleców i związane z tym bóle ramion i rąk, drętwienie dłoni, bolesny przykurcz palców – doznają niesamowitej ulgi.

Niejednokrotnie wystarczy jedna wizyta, by paraliżujący ból, który powoduje rwa kulszowa, minął jak zły sen.

Leczy też nerwobóle oraz zaburzenia słuchu i wzroku.

Pomocna jest w leczeniu chorób nerek i chorób układu moczowego.

Pani Lucyna bardzo często powstrzymuje rozwój chorób nowotworowych tarczycy, piersi, jajników - przynosi pomoc w sytuacjach, które wydawać by się mogły beznadziejne.  Za jej sprawą pacjenci odzyskują wiarę w siebie i siły do walki nawet z najgroźniejszą chorobą.

Liczne, potwierdzone opinie świadczą, że pani Lucyna skutecznie wspomaga leczenie układów: oddechowego, sercowo-naczyniowego, kostno-stawowego, hormonalnego oraz pokarmowego.

hortensja