00-561 Warszawa, ul. Mokotowska 14  /plac Zbawiciela/
tel. 22 628 50 32    22 622 17 84    kom. 668 103 170

(do końca listopada 2015 byliśmy przy Polnej 40)

o Akademii Szkolenia Lokalizacja Bioterapeuci

Janusz Rybczyński - mistrz bioenergoterapeuta

Janusz Rybczyński absolwent Akademii Wychowania Fizycznego, rehabilitant i mistrz bioterapii. Janusz Rybczyński Człowiek niezwykłej mocy uzdrawiania. Wiedzę zdobywał nie tylko w Polsce, ale w wielu różnych częściach Świata, między innymi w Afryce, Kanadzie i Stanach Zjednoczonych. Wrócił do Biotonu po długich latach nieobecności. Posiada długoletnie doświadczenie w pomocy ludziom w trudnych sprawach zdrowotnych. Niezwykle pomocny jest jego masaż poszczególnych części ciała połączony z przekazywaniem energii. Nie ma chyba choroby, na którą nie byłby w stanie pomóc. Siłą swojej energii sprawia że pacjenci pozbywają sie nerwic oraz długotrwałych migren. Jego działania przynoszą ulgę w chorobach serca i układu krążenia, normalizuje się ciśnienie i praca narządów wewnętrznych: nerek, tarczycy, trzustki i żołądka. Mijają depresje, uporczywe alergie oraz bóle stawów i drętwienie rąk i nóg. Chroni przed zakrzepicami. Głównym jego zainteresowaniem jest kręgosłup. Zdejmuje fizyczny ból i usuwa negatywne wibracje dając spokój i przynosząc ulgę. Przy każdym zabiegu odblokowuje czakramy i dzięki temu po zabiegach pacjent czuje przepływ energii, poprawę samopoczucia i znika zmęczenie.

Janusz Rybczyński przyjmuje we wtorki od 9 – 14:00 na zapisy na umówioną godzinę.

słowackie Tatry Zachodnie

naturoterapia  ·   medycyna holistyczna   ·   bioenergoterapia   ·   bioterapia