Masaż bezdotykowy Warszawa stany zapalne w organiźmie, alergie u dzieci, Roza Fijałkowska
   
   
   

Przychodnia Medycyny Naturalnej BIOTON

00-561 Warszawa, ul. Mokotowska 14  /plac Zbawiciela/
tel. 22 628 50 32    22 622 17 84    kom. 668 103 170

przyjmujemy:   pon - pt   w godzinach  9 - 15
w budynku PCK,  lokal 712  (VII piętro)

(do końca listopada 2015 byliśmy przy Polnej 40)

 
 
 

 

BIOTON Szkolenia Lokalizacja Bioterapeuci
 

 Roza Arutunian-Fijałkowska - bioenergoterapeutka dyplomowana 

Roza Arutunian FijalkowskaRoza Arutunian-Fijałkowska mieszka obecnie w Polsce. Wcześniej była wieloletnią współpracownicą słynnej Dżuny Dawitaszwili, jednej z najwybitniejszych uzdrowicielek przełomu XX i XXI wieku. Pacjentami Dżuny byli m.in. artyści światowego formatu jak Robert de Niro, Marcello Mastroiani, Federico Fellini, Nastasia Kinski, a nawet osobistości ze sfer rządzących byłego ZSRR.

Mieszkająca w Moskwie Dżuna zaprosiła Rozę do swojego świata sztuki, malarstwa, muzyki, poezji i innych form pozytywnego oddziaływania na człowieka.

Roza narodowości asyryjskiej, z wykształcenia artysta - plastyk kostiumów asyryjskich - szybko znalazła wspólny język z Dżuną i uznanie w jej oczach. Dżuna wiedziała, że Roza pochodzi z asyryjskiej rodziny tak jak ona, gdzie od pokoleń zajmowano się uzdrawianiem.

Właściwości uzdrowicielskie Roza odziedziczyła po matce Asyryjce wywodzącej się z najstarszego chrześcijańskiego narodu świata, Aramejczyków. Nawiasem mówiąc słowo arutiun po aramejsku oznacza wniebowzięcie, ale obecnie nazwisko Rozy zapisujemy w wersji spolszczonej.

Przez 14 lat Roza współpracowała z Dżuną, asystowała jej przy przyjmowaniu pacjentów i pracowała samodzielnie. W tym czasie rozwijała swoje właściwości czerpiąc wiedzę z mądrości Dżuny o metodach uzdrawiania dotykiem i polem bioenergetycznym.

Roza wychowywała się w Tbilisi w stolicy Gruzji będącej tyglem kultur i wielowiekowych tradycji narodów wschodu. Jest absolwentką Wyższej Szkoły Plastycznej w Moskwie. Wzbogacona w doświadczenia zdobyte u Dżuny i namówiona przez przyjaciół postanawia wykorzystać swoją wiedzę i doświadczenia oraz wyjątkowe właściwości do leczenia dotykiem także w Polsce, która jest jej drugim domem. Roza świetnie mówi po Polsku.

Przyjmuje w „Biotonie” we wtorki w godz. 9:00 – 12:00   zapisy w sekretariacie.

Roza stosuje masaż bezdotykowy lub nakładanie rąk, Roza Arutunian Fijalkowskaa jej właściwości są wyjątkowo pomocne w następujących schorzeniach:

- stany zapalne organizmu, m. in.:
reumatoidalne zapalenie stawów u dzieci i dorosłych,
zapalenie jelit, np. przewlekłe zapalenie jelita grubego,
stany zapalne trzustki, stany zapalne wątroby,
ostre stany zapalne zatok,
stany zapalne po ukąszeniach owadów;

- nadwrażliwość jelit;

- wrzody żołądka.

Zabiegi Rozy:
– usprawniają pracę układu trawiennego;
– korzystnie stymulują układ odpornościowy,
   wyzwalają siły obronne organizmu
   i pobudzają samoleczenie.
– wpływają na zanik torbieli i mięśniaków u kobiet;
– usuwają chroniczne zmęczenie.

Ze szczególną troską Roza zajmuje się dziećmi - likwiduje alergie, moczenie nocne, ADHD, nadpobudliwość i agresję.  Po spotkaniach z Rozą dzieci stają się posłuszne i ufne.
U dzieci autystycznych rozbudza zainteresowanie światem zewnętrznym.

 
ostrewki
poprzednia strona

pranoterapia   ·   bioenergoterapia   ·   uzdrawianie praniczne   ·   bioterapia

 w górę