00-561 Warszawa, ul. Mokotowska 14  /plac Zbawiciela/
tel. 22 628 50 32    22 622 17 84    kom. 668 103 170

(do końca listopada 2015 byliśmy przy Polnej 40)

Anna Wołoszyn - Wielka Mistrzyni Reiki Nauczyciel, Bioenergoterapeuta, Hipnoterapeuta, Szeptunka

Wykonuje konchowanie i świecowanie uszu, konchowanie ciała, pępkowanie, przeprowadza seanse hipnoterapii, stosuje wiele technik uzdrawiania spotykanych w zeroko pojętej bioterapii i w medycynie tradycyjnej takich jak np. chirurgia fantomowa lub oczyszczanie jajem.

Kiedy pani Anna przykłada dłonie do ciała chorego zaczyna płynąć z nich wyraźne ciepło, które przynosi natychmiastową ulgę. Wspomaga konwencjonalne leczenie, poprawia energetykę całego organizmu, niesie wielostronną, kompleksową pomoc przy schorzeniach fizycznych i psychicznych.

Jej oddziaływanie powoduje wzmocnienie sił witalnych organizmu, przyspiesza gojenie ran i skraca czas rekonwalescencji po operacjach, likwiduje bóle, stany przewlekłego zmęczenia, napięcie związane ze stresem, poprawianie widzenia.

Anna Wołoszyn - bioenergoterapeutka

Obecnie Pani Anna
przyjmuje w piątki
 od godziny 14:00

- zapisy w sekretariacie

Rekomendacje - 3 strony
Pani Anny

Jest skuteczna m.in. :

•  Choroby metaboliczne:
dna moczanowa, cukrzyca, osteoporoza.

•  Choroby układu moczowego:
zapalenie miedniczek nerkowych, kamica nerkowa, zaburzenia w oddawaniu moczu, kolka nerkowa, krwiomocz, niewydolność nerek, łagodny przerost prostaty, roponercze, odmiedniczkowe zapalenie nerek, torbielowatość, bakteriomocz itd.

•  Choroby układu nerwowego:
epilepsja, migrena, zespól bolesnych nóg, porażenia nerwu twarzowego i inne.

•  Choroby układu krążenia:
niedokrwienie kończyn dolnych, niewydolność żylna, obrzęki limfatyczne, choroba wieńcowa, miażdżyca, itd.

•  Choroby układu kostnego:
choroba zwyrodnieniowa stawów, osteoporoza, zespół cieśni nadgarstka, zespól bolesnego barku, przyspieszenie zrostu kości, znaczna poprawa ruchomości stawów, bóle kręgosłupa.

•  Choroby układu oddechowego:
przeziębienia, infekcje wirusowe, alergia, zapalenie oskrzeli, zapalenie migdałków podniebiennych, zapalenie płuc, mukowiscydoza, angina, zapalnie krtani, zapalenie zatok, grypa.

•  Choroby układu pokarmowego:
kamica żółciowa, wzdęcia, refluks, zgaga, zaparcia, choroba wrzodowa żołądka i dwunastnicy, alergia pokarmowa, zespół jelita drażliwego.

Na prośbę zainteresowanych uzdrawia na odległość na podstawie aktualnego zdjęcia lub po wcześniejszej rozmowie z klientem.

Hipnoterapia - leczenie w hipnozie, w zależności od podatności chorego oraz od umiejętności hipnoterapeuty można wpłynąć na fizjologię człowieka. Hipnoterapia sprawdza się podczas leczenia nałogów, fobii, nawyków, przyzwyczajeń, chorób psychicznych. Wspomaga gojenie ran, przewlekłe choroby, złamania, choroby skóry, migreny i inne.

Oczyszczanie jajem to szamański sposób praktykowany we wszystkich kulturach ludowych, stosują go dzisiaj „zamawiaczki” i „szeptuchy” w celu uzdrawiania ciała, duszy i umysłu. Jajem oczyszczamy organizm z chorób, różnych dolegliwości fizycznych, zabrudzeń energetycznych, uroków, klątw, złego oka, bytów i magii.

Pępkowanie ta metoda usuwa dolegliwości fizyczne, poprawia naszą energetykę, układ wydalniczy, układ trawienny, rozrodczy. Wspomaga między innymi funkcjonowanie jajników, pracę jelit, odchudzanie, problemy z zaparciami.

Konchowanie ciała powoduje poprawę funkcjonowanie, doenergetyzowanie oraz oczyszczenie organów wewnętrznych (wątroba, jelita, trzustka, nerki).

Szeptucha czyli uzdrowiciel, strażniczka dawnych wierzeń, stosuje metody uzdrawiania oparte na medycynie ludowej.

Słowackie Tatry Zachodnie

medycyna holistyczna   ·   akupunktura   ·   akupresura   ·   refleksoterapia